Arkadiusz Zbozień (Arkadio)
Tony Hawk
Temat szkolenia: "Rób to co kochasz"

Arkadio (Arkadiusz Zbozień)- raper, freestylowiec, mówca. Rocznik ’90, urodzony w Nowym Sączu. Autor czterech płyt, audiobooka i książki oraz pomysłodawca ogólnopolskiej akcji „Rób to co kochasz”. Studiował dziennikarstwo oraz etykę i coaching na kierunku filozoficznym. Jego pasją jest żywe słowo i praca z nim na wielu płaszczyznach. Od 4 lat regularnie występuje w Polsce i wśród zagranicznej Polonii z koncertami oraz autorskimi programami (program profilaktyki uzależnień) zachęcającymi do pozytywnych zmian w życiu.
Szczęśliwy mąż i tata. Nieustannie rozwija się na polu artystycznym i biznesowym. Robi to, co kocha.

Dziś Arkadio w 100% stawia na pracę z ludźmi. Za pomocą koncertów, warsztatów, konferencji, rekolekcji i innych wydarzeń ukazuje, że warto podjąć wysiłek w walce o sensowne życie. Głośno mówi, że przeciętność nas zabija! Człowiek może być szczęśliwy, kiedy robi w życiu tego, co kocha, w każdej płaszczyźnie, nie tylko zawodowej. Sam jest żywym świadectwem, że życie wg tej zasady przynosi owoce.
Założył szczęśliwą rodzinę. Ma wokół siebie grono przyjaciół. Jest otwarty na każdy ciekawy projekt, w którym może realizować swoje pasje i pomagać innym.

Urodzony lider i indywidualista. Niezwykle otwarty człowiek, wrażliwy na potrzeby bliskich. Jego najsilniejszą stroną w występach jest żywy kontakt z publicznością. Nie znosi nudy, ściemy i spóźniania:) Świetnie zorganizowany. Zawsze autentyczny, nie idzie na kompromisy. We wszelkich projektach wyznaje zasadę win-win. Pełen pomysłów. Wytrwały w dążeniu do celu, członek nielicznej grupy ludzi, którzy porażki traktują jako naturalny (choć bolesny) etap na drodze do rozwoju, a nie powód do rezygnacji z marzeń. Niewiele jest w stanie zniechęcić go do obranej drogi i celu. Głodny życia i nowych przestrzeni do rozwoju. Nieustannie w ruchu

Jego cztery płyty pełne są męskiego rapu, żartobliwych tekstów i ciekawych historii. Artysta przywołuje postaci, które przemawiają do młodych ludzi: Tomasza Adamka (mistrza świata w boksie, który poleca płytę Arkadia „Najlepsze przed nami”), Nicka Cruza (nawróconego bossa mafii), Briana Welcha (lidera grupy KORN).

Ostatnie płyty “Rób to co kochasz” i „Najlepsze przed nami” to opowieści o mężczyźnie z krwi i kości, który potrafi walczyć, jest konkretny i wyrazisty, ma cele i realizuje je. Z tekstów mocno wybrzmiewa przesłanie, aby w życiu robić to, co się naprawdę kocha – rozwijać talenty i pasje dane nam od Boga, po to, aby żyć pełnią życia.
Płyty Arkadio zostały zauważone przez media: TVP1, TVN, Trójka Polskie Radio, Radio Warszawa, Radio Gospelbox, Radio Plus, Radio RDN, Drakka, Gazeta Krakowska, Gość Niedzielny i inne. Utwory Arkadio notowane są na kilkunastu listach przebojów, w tym prestiżowych Muzycznych Darach.
W roku 2015 utwór „Jaram się każdą chwilą” okazał się najdłużej w historii notowanym utworem na liście „Lista z mocą” radia RDN.
Krążek “Najlepsze przed nami” został Płytą Roku 2011 w plebiscycie Chrześcijańskiego Grania, najnowszy „Rób to co kochasz” zebrał bardzo dobre recenzje od słuchaczy i serwisów muzycznych.
W przygotowaniu jest piąta płyta – „Fundament”realizowana z nowym producentem muzycznym, pełna zupełnie nowych brzmień i tekstów tworzących jedną, spójną historię.

 

Miejsce: Budynek WSB-NLU
Data: 31 Marca
Moduł:


Podoba Ci się festiwal boss?
Zapisz się na bezpłatne wykłady i prelekcje w Twoim mieście!
Partner strategiczny festiwalu

Mobile Vikings
Poznaj społeczność Vikingów. Są sprytni, przedsiębiorczy i świadomi swoich decyzji. Podobnie jak uczestnicy BOSSa.
Sprawdź Mobile Vikings
Partner technologiczny festiwalu
nazwa.pl
Nazwa.pl tworzy i dostarcza kompleksowe usługi. Oferowane przez firmę domeny internetowe, hosting, sklepy i niezawodna poczta pozwalają na rozwój polskiego sektora MSP, na jego ciągły wzrost.
sprawdź ofertę nazwa.pl
Partner główny festiwalu
PZU kariera
Poznaj oferty największej instytucj finansowej w kraju i upoluj staż w PZU.

sprawdź Grupę PZU
Patronat Honorowy nad festiwalem
bcc
Prestiżowy Klub przedsiębiorców i największa w kraju organizacja indywidualnych pracodawców.
sprawdź BCC

MEDIA
SPONSORZY I PARTNERZY festiwalu
Chcesz wspomóc nasz festiwal jako sponsor lub patner?
Dołącz do ekipy festiwalu
Festiwal organizują studenci tacy jak Ty.
Misją Studenckiego Forum Business Centre Club jest kształtowanie postaw przedsiębiorczych wśród młodych Polaków. Swoimi działaniami inspirujemy, edukujemy oraz motywujemy młodych ludzi pokazując, że aktywność, odwaga i własna inicjatywa są drogą do osiągnięcia sukcesu.

Chcesz zacząć robić wielkie rzeczy? Dołącz do nas!
Kontakt w regionie
Monika Kurzeja
Koordynator Festiwalu.
monikaku18@gmail.com
tel. +48 668 833 730
Organizator
sfbcc
Fundacja Studenckie Forum Business Centre Club
ul. Plac Żelaznej Bramy 10
00-136 Warszawa
tel. (022) 582-61-17
kontakt@sfbcc.org.pl
partner technologiczny
nazwa.pl
wdrożenie
stromski.pl
projekt graficzny
moreplease.pl